hydroizolacja | renowacja


Naprawa dachów z papy

Papa dachowa w budynkach starszego typu pełni rolę materiału wstępnego krycia, który zapobiega ewentualnym skutkom przeciekania dachu. Również współcześnie materiał ten jest często stosowany i kryje nie tylko dachy domów mieszkalnych, ale też ogrodowych składzików czy altanek. Aby papa mogła służyć nam przez długi czas, potrzebna jest nie tylko jej konserwacja, ale także naprawa pojawiających się uszkodzeń.

Stare pokrycia wykonane z papy bardzo często oprócz samej renowacji wymagają również zapewnienia odpowiedniej jakości wentylacji. Jest to niezwykle ważne chociażby dlatego, żeby uniknąć gromadzenia się wody w strukturze danej warstwy.

Aby stan techniczny naszej papy był naprawdę zadowalający, należy dopasować odpowiednie środki. Oferujemy najwyższej jakości materiały do naprawy i remontu dachów.

Uszczelnienie basenu

Wykonujemy kompleksową usługę uszczelniania basenów kąpielowych. Kiedy uszczelnienie straci część swoich właściwości, w basenach pojawiają się oznaki zawilgoceń, mogące mieć liczne źródła:

  • Filtracje z zewnątrzodkrywa się je ponieważ woda w basenie zabrudza się cząsteczkami pochodzącymi z ziemi dookoła basenu. Kiedy woda z zewnątrz przedostaje się do basenu, następuje odklejanie się materiału wykładającego basen.
  • Wycieki z wewnątrz – trudniejsze do wykrycia jeśli są niewielkie i przedostają się w kierunku ziemi. Pojawiają się kiedy basen nie jest całkowicie szczelny i mogą kierować się do środka, w obszarze pompy lub na zewnątrz, w stronę ziemi.

Staramy się dostosować do potrzeb klienta a dzięki doświadczonej kadrze usługa wykonana jest szybko i sprawnie.

Hydroizolacja przemysłowa

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie hydroizolacji powierzchni przemysłowych i nie tylko. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów przeznaczonych do nawierzchni, która jest przedmiotem zlecenia. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w zakresie hydroizolacji.

Wilgoć w budynku zagraża jego całej konstrukcji i jest odpowiedzialna za liczne schorzenia ludzi przebywających w zbyt wilgotnych pomieszczeniach. Pojawiają się pleśń i grzyby na ścianach, suficie i podłodze. Przemoczone ściany posiadają zaś znacznie zmniejszoną izolacyjność cieplną. Hydroizolacja jest zabezpieczeniem obiektu przed wodą i wilgocią. Zastosowanie wodochronnego uszczelnienia powinno zostać więc dostosowane do najróżniejszych czynników charakteryzujących budowlę, takich jak rozmiar konstrukcji, zastosowane materiały budowlane i przewidywane przeznaczenie obiektu budowlanego.

Renowacja dachów przemysłowych

Kompleksowa naprawa i renowacja dachów o różnej konstrukcji oraz rodzaju istniejącej powłoki dachowej. Naprawy wykonujemy głównie pod kątem kompleksowej renowacji i hydroizolacji (uszczelnienia) dachów papowych, betonowych, blaszanych i innych.

Wszystkie materiały, które wykorzystujemy do remontów i napraw dachów posiadają odpowiednie dopuszczenia i wyróżniają się doskonałymi właściwościami mechanicznymi, chemicznymi oraz termicznymi.

Szeroki wachlarz prezentowanych w tym dziale materiałów izolacyjnych pozwala na pełne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju nowoczesnych rozwiązań naprawa dachu może zostać przeprowadzona znacznie efektywniej, bez obawy o rozszczelnienie pokrycia dachowego.