usługi dodatkowe

Odśnieżanie dachów i placów | Usuwanie sopli i nawisów

Zalegający śnieg stanowi poważne zagrożenie szczególnie dla dużych płaskich dachów – może spowodować naruszenie konstrukcji dachowej albo nawet jego zawalenie. Warto zauważyć, że usługę odśnieżania dachów wykonać mogą jedynie pracownicy z ważnymi świadectwami uprawniającymi do pracy na wysokościach i z odpowiednim przeszkoleniem.

Z pewnością warto również zadbać o swoje bezpieczeństwo w okresie zimowym i skorzystać z usług naszej firmy. Odśnieżanie parkingów jest bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa dla wszystkich korzystających.

Oferujemy kompleksową usługę odśnieżania dachów, placów, parkingów, boisk o dużej jak i małej powierzchni oraz usuwanie sopli oraz nawisów śnieżnych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, a także profesjonalny sprzęt, dzięki czemu szybko i bezpiecznie usuniemy zalegający śnieg.

Zachęcamy więc do kontaktu z naszymi specjalistami od odśnieżania.

Odpylanie przemysłowe

Wiele procesów przemysłowych generuje zanieczyszczenia w powietrzu lub w obiektach w postaci pyłów i cząstek stałych. Unoszące się w powietrzu pyły i drobne cząsteczki mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że są one odprowadzane u źródła, zanim dotrą do strefy oddychania. Oprócz niebezpiecznych dla zdrowia ludzkiego pyłów i cząstek mogą one również powodować wybuchy. Pył łatwo rozprzestrzenia się w obiektach przemysłowych. Choć z dala od nich wszystkich są one całkowicie niebezpieczne, nie są one również do końca zdrowe ani pożądane. Niektóre z nich są nawet łatwopalne. Jeśli pył i cząstki stałe rozprzestrzeniają się w pomieszczeniach, potrzebny jest odpowiedni sprzęt.

Oferujemy usługi w zakresie odpylania. Wykonujemy zarówno w małych, jak i dużych obiektach: budynkach mieszkalnych, sklepach, restauracjach, biurach, obiektach służby zdrowia, halach przemysłowych i magazynach oraz obiektach sportowych.